Šuniukai


Jeigu norite auginti kernterjerą, susisiekite su mumis telefonu:
+370 61858533
(į SMS žinutes neatsakau)
 
arba el. paštu: jolanta@entente.lt (į anoniminius laiškus neatrašau)


 

       Visi mažyliai bus su kilmės dokumentais, ES pasais, dehelmetizuoti, paskiepyti nuo virusinių ligų ir pasiutligės, čipuoti, triminguoti, socializuoti.

Jeigu Jūs nuspręsite įsigyti kernterjerą mūsų veislyne, jis bus:

 • ne jaunesnis, kaip 8 savaičių,
 • su kilmės dokumentais bei su gyvūno augintinio pasu,
 • dehelmetizuotas bei paskiepytas pagal amžių,
 • su mikroschema,
 • socializuotas - augintas namuose šeimos narių.

Yra keli svarbūs dalykai, apie kuriuos reikėtų pagalvoti prieš priimant sprendimą įsigyti kernterjerą:

 1. Ar Jūs būsite rūpestingu šeimininku, pasiruošusiu skirti nemažai laiko ir pinigų šuniuko priežiūrai? Kernterjeras - gyvybingas ir protingas gyvūnas, kuriam neužtenka būti tik pamaitintam ir pagirdytam.
 2. Ar Jūs esate pasiruošęs lavinti bei mankštinti jį? Kernterjeras gali gyventi be ilgų pasivaikščiojimų, tačiau bent kartą per savaitę jis turėtų būti aktyviai užimtas.
 3. Ar Jūs pasiruošęs draugauti su šuniuku 12 - 15 metų? Kernui būtina žmogaus draugystė ir meilė.
 4. Ar Jūsų gyvenimo sąlygos ir būdas leidžia turėti šunį? Jeigu Jūs nuomojatės gyvenamąją vietą, įsitikinkite, ar šeimininkas neprieštaraus, kad laikytumėte šunį.
 5. Ar Jūsų augintinis namuose turės vietą miegoti? Leisti jam miegoti Jūsų lovoje nepatartina.
 6. Kaip atostogausite? Jeigu Jūs galite paimti kerną kartu – šaunu, o jeigu ne, turėsite prašyti draugų ar giminaičių, kad jie prižiūrėtų. Ar turite patikimų žmonių? Žinoma, Jūs galite kerną palikti šunų viešbutyje, bet jų Lietuvoje nedaug ir jie brangūs.
 7. Jūs neturėtumėte pirkti kernterjero vien todėl, kad šito nori Jūsų vaikai. Natūralu, kad jie nori šuniuko, bet vaikai negali prisiimti visos atsakomybės, susijusios su augintinio priežiūra. Vaikai jį labai mylės ir jis taps jų geriausiu draugu, tačiau tėvai turėtų suprasti, kad vaikai nėra brandūs galutinai nuspręsti, ar įsigyti šuniuką. Suaugę šeimos nariai irgi turi norėti šuns bei būti pasiruošę psichologiškai, fiziškai ir finansiškai prižiūrėti kerną visą jo gyvenimą.

Įsigijusieji mūsų kerniukus, kilus klausimams, gali kreiptis į mus kasdien ištisą parą !!!